تعمیرات برد یخچال

نمایندگی صنعت تعمیرات یخچال صنعتی

ما یخچال صنعتی و یخچال فروشگاهی شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر یخچال ویترینی در محل شما و بدون نیاز به حمل یخچال به تعمیرگاه انجام شود. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس یخچال با شماره‌ درج شده تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال های فروشگاهی

تعمیر یخچال ویترینی تهران

یخچال ویترینی کار نمی‌کند

اگر یخچال روشن نمی‌شود امکان دارد یخچال به برق وصل نباشد، دوشاخه یا سیم رابط معیوب باشد. ترموستات یخچال مشکل داشته باشد. برد الکتریکی یخچال خراب باشد یا کمپرسور یخچال خراب باشد. اگر کمپرسور کار نکند علت می‌تواند خرابی رله یا اورلود کمپرسور باشد. تمامی موارد توسط تعمیرکار حرفه ای تعمیر یخچال بررسی و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

تعمیر فریزر صندوقی

سرویس فن و کنداسور فریزر صندوقی

برای خنک کردن گاز یخچال، هوای اتاق از بین لوله‌های کندانسور «کویل » برای انتقال گرما به بیرون جریان دارد. در طول زمان، گرد و غبار هوای اتاق در کندانسور و فن کندانسور جمع می‌شود. وقتی گرد و غبار زیاد شود، کندانسور دیگر نمی‌توانند به طور موثر کار کند. سالی دو بار کندانسور باید تمیز شود. این کار به صورت سرویس سالیانه توسط تعمیرکاران ما انجام می‌گردد.

یخچال نوشابه ای تعمیرات

یخچال نوشابه ای به اندازه کافی سرد نمی‌کند

دلایل متفاوتی جهت عدم سرما در یخچال را می‌توان یافت ۱: ترموستات ۲: نشت گاز (مبرد) ۳:خرابی فن ۴: لاستیک درب ۵: کمپرسور. با مراجعه تکنسین و چک کردن این لیست علت عدم سرما مشخص می‌شود، قابل ذکر است عمده مشکلی که تکنسین‌های ما با آن برخورد کردن ترموستات و نشت گاز می‌باشد.

 

یخ‌ساز یخچال صنعتی کار نمی‌کند

یخ‌ساز می‌تواند به دلایلی مانند خاموش بودن یخ‌ساز، قابلیت مکث فعال شده، ورودی آب قطع یا مسدود شده و یا فیلتر آب مسدود شده، از کار بیافتد. دیگر مشکلات یخساز یخچال صنعتی و ویترینی شکستگی قالب یخ، خرابی شیر برقی یخ‌ساز، خرابی موتور یخساز، یخ زدن مسیر ورودی یخ‌ساز، خرابی سنسور و یا خرابی برد الکتریکی یخچال صنعتی است که میتواند موجب بروز مشکل باشد. با یافتن علت، یخ‌ساز تعمیر می‌شود.

مشکل یابی و عیب یابی یخچال فروشگاهی

یخچال صنعتی و فروشگاهی امروزه یکی از موارد مهم است چرا که در همه منازل یخچال وجود دارد، در برخی موارد مشکلات جدی برای آن‌ها به وجود می‌آید که نمایندگی صنعت تعمیرات در ادامه عیب یابی یخچال فریزر و راه حل رفع آن را برای شما توضیح خواهد داد.

1.یخچال صنعتی کار نمی‌کند

در برخی موارد که یخچال شما به صورت کلی روشن نمی‌شود و کار نمی‌کند برای عیب یابی یخچال فریزر باید به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه برای شما توضیح داده خواهند شد.
در اولین مرحله از عیب یابی یخچال فریزر باید پریز برق را بررسی کنید و مطمئن شوید که دوشاخه به برق متصل است در صورتی که دوشاخه به پریز وصل بود و بازهم یخچال کار نکرد باید پریز برق را به وسیله فاز متر و یا یک وسیله برقی کوچک امتحان کنید در صورت که وسیله برقی روشن شد مطمئنا ایراد از خود یخچال فریزر است.
برای عیب یابی یخچال فریزر پس از توجه به مراحل قبل باید بدانید که ایراد از برد و یا قطعات الکترونیکی یخچال فریزر است و باید آن را بررسی و تعمیر کنید.
بهتر است این مرحله از تعمیر یخچال صنعتی و فروشگاهی خود را به تعمیر کاران حرفه ای بسپارید.

2.موتور یا کمپرسور یخچال ویترینی داغ می کند

عیب یابی یخچال فریزر در مواقعی که کمپرسور یا موتور آن داغ می‌کند یکی از موارد مهم است که در اثر خرابی فن خنک کنند، کمپرسور یا کندانسور مشاهده خواهد شد.
داغ شدن موتور یکی از امور طبیعی است که در صورت داغ شدن زیادی و غیر طبیعی باید به آن مشکوک شوید و برای عیب یابی یخچال فریزر اقدام کنید چرا که در صورت بی توجهی به آن در طولانی مدت باعث سوختن موتور یا کمپرسور خواهد شد و هزینه سنگینی جهت خریداری موتور یا کمپرسور باید بپردازید.

3.بلور یا برفک زدن یخچال ویترینی

یکی دیگر از مواردی که باعث بروز اختلال در عملکرد فریزر می‌شود برفک زدن یخچال فریزر می‌باشد که در ادامه با علت برفک زدن یخچال و راه حل برطرف کردن آن آشنا می‌شوید که باید عیب یابی یخچال فریزر برای آن انجام شود تا بتوانیم از آن جلوگیری کنیم.
علت برفک زدن یخچال فریزر وارد شدن هوای مرطوب و گرم محیط اطراف به درون یخچال است که با برخورد آن‌ها به هم رطوبت و گرما یخ زده و باعث بروز برفک درون یخچال فریزر خواهد شد.
برای عیب یابی یخچال فریزر و رفع آن باید به مکان برفک‌ها توجه کنید اگر برفک در اطرف درب باشد باید بدانید که واشر درب پاره است یا درب به درستی بسته نمی‌شود که در این صورت باید واشر را تعویض کنید و یا مشکل درب را برطرف کنید.
در برخی موارد علت برفک زدن یخچال کم بودن دمای یخچال است که در این حالت برفک در تمام قسمت‌های یخچال مشاهده می‌شود.

4.یخچال فروشگاه صدای زیادی می‌دهد

در برخی موارد مشکل به وجود آمده در یخچال فریزر شما صدای زیاد و غیر طبیعی آن می‌باشد که برای عیب یابی یخچال فریزر باید به نکات زیر توجه کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع به مقاله علت صدا دادن یخچال صنعتی و فروشگاهی مراجعه کنید.
در این بخش باید بدانید که علت صدای یخچال صنعتی شما می‌تواند برخورد پره‌های فن اوپراتور با برفک باشد و یا کثیفی فن‌ها در اثر سرویس نکردن یخچال در طولانی مدت باشد.
یکی دیگر از عیب یابی یخچال فروشگاهی می‌تواند وابسته به موتور یخچال باشد.
موتور یخچال در اثر فرسودگی و یا روغن کاری نشدن در طولانی مدت می‌تواند صدای زیادی از خود تولید کند که راه حل برطرف کردن آن سرویس یخچال صنعتی می‌باشد.

5.بوی نامطبوع یخچال صنعتی

در بیشتر موارد یخچال فریزر شما بوی بدی از خود ساطع می‌کند در این صورت این بو ناشی از قرار دادن غذاها و مواد غذایی‌های فاسد و کپک زده می‌باشد.
برای عیب یابی یخچال ویترینی و رفع آن باید یخچال را به صورت کامل تمیز کرده.
جوش شیرین را درون یک ظرف درب باز درون یخچال گذاشته و پس از سه ماه آن را تعویض کنید.
ظروف و مواد غذایی را بدون وجود هیچ گونه روزنه بسته بندی کنید.

تعمیر یخچال فروشگاه

در صورتی که عیب یابی یخچال فروشگاهی شما بین علت‌های خرابی توضیح داده شده نبودند می‌توانید از تکنسین های متخصص و حرفه ای نمایندگی صنعت تعمیرات جهت تعمیر یخچال صنعتی خود در تهران و حومه کمک بگیرید.

مشکل یابی و عیب یابی انواع یخچال صنعتی

در این بخش می‌خواهیم شما را به صورت کامل با عیب یابی یخچال فروشگاهی آشنا کنیم در ادامه با نمایندگی صنعت تعمیرات همراه باشید.

1.یخ ساز کار نمی‌کند و آب سرد کن هم آب نمی‌هد

یکی از ایراداتی که درون یخچال صنعتی شما به وجود می‌آید همین است که یخ ساز و آب سرد کن کار نمی‌کند.
عیب یابی یخچال فروشگاهی  اینگونه است که باید شیر آب متصل به آن را بررسی کنید و در صورت قطع بودن آن را وصل کنید.
در برخی موارد لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن مسدود شده است که باید آن را باز کنید.

2.دمای تنظیم شده با دمای واقعی متفاوت است

یکی از علت‌های عیب یابی یخچال صنعتی تنظیم نبودن دمای یخچال است که باعث می‌شود ما به عیب یابی آن بپردازیم.
در صورت برخورد با این پدیده باید بدانید که علت نگران کننده ای ندارد و باید بدانید که علت آن باز بودن درب یخچال برای مدت زمان طولانی است، یخچال به تازگی راه اندازی شده است و یا غذایی که درون یخچال گرم است و … .
برای رفع این حالت از یخچال فروشگاهی باید یخچال را به مدت 24 ساعت زیاد باز و بسته نکنیم و اجازه دهیم تا تنظیم شود.

3.یخچال فروشگاهی کار نمی‌کند

در این حالت چند مشکل وجود دارد که باید عیب یابی یخچال صنعتی برای آن انجام شود.
علت‌هایی که باعث کار نکردن یخچال صنعتی  می‌شوند پریدن فیوز یخچال ویترینی، کنترلرها خاموش هستند، یخچال  فروشگاهی روی حالت نمایشگاه قرار دارد.
راه حل برطرف کردن پس از عیب یابی یخچال ویترینی این است که فیوز را وصل کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید، برای خارج شدن از حالت نمایشگاهی کافی است آن را از برق جدا کرده و دوباره به برق وصل کنید.

4.بلور یا برفک‌های ریز روی بسته بندی‌ها

در برخی موارد متوجه برفک‌های ریز روی مواد غذایی‌های بسته بندی شده خواهید شد که در این صورت برای عیب یابی یخچال صنعتی باید بدانید که این اتفاق در اثر باز ماندن درب یخچال اتفاق خواهد افتاد که برای رفع آن باید بدانید که علت باز ماندن درب یخچال چیست و آن را برطرف کنید.

5.چشمک زدن درجه یخچال ویترینی

برای علت چشمک زدن درجه یخچال فروشگاهی باید عیب یابی یخچال ویترینی انجام شود تا علت آن را بفهمیم.
علت چشمک زدن درجه یخچال معمولا در اثر تغییر دما در صورت راه اندازی برای اولین بار و یا ریست کردن یخچال فروشگاهی است

تعمیر یخچال بستنی

در صورتی که با مطالعه این مقالات نتوانستید عیب یابی یخچال صنعتی و عیب یابی یخچال فروشگاهی خود را انجام دهید می‌توانید از نمایندگی صنعت تعمیرات مرکز تخصصی نصب، تعمیر و سرویس یخچال صنعتی و ویترینی کمک بگیرید.

خدمات پس از فروش یخچال صنعتی و فروشگاهی در تهران و حومه

اگر یخچال فریزر شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال در قبال یخچال صنعتی خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی تعمیر یخچال در شهر خود از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش یخچال بهره‌مند شوید می‌توانید با نمایندگی صنعت تعمیرات تماس گرفته و مشکل یخچال صنعتی و ویترینی خود را با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر و سرویس یخچال را به دست آورید.

تعمیر یخچال ویترینی تهران

تعمیر یخچال فروشگاه

تعمیرگاه های مجاز تعمیر یخچال صنعتی در حومه تهران کدامند ؟

ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات یخچال صنعتی و فروشگاهی در تهران و حومه و با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر یخچال شما با هر برند و مدلی در استان تهران هستیم .

ثبت تعمیرات یخچال فروشگاهی در تهران و حومه به چه صورت می باشد؟

خدمات سرویس یخچال در تهران و حومه توسط نمایندگی صنعت به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر یخچال به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر یخچال فروشگاهی شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیر-یخچال-فریزر

اگر یخچال صنعتی شما به مشکل خورده است و نیاز به تعمیرکار دارید ، تماس بگیرید تا متخصصین به شما کمک کنند .

اگر یخچال ویترینی تان، به مشکل خورده است می توانید از متخصصان ما، مشاوره دریافت کنید .

تعمیرات برد یخچال