تعمیرات برد یخچال

نمایندگی صنعت تعمیرات لوازم خانگی

ما کولرگازی شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر کولرگازی در محل شما و بدون نیاز به حمل کولرگازی به تعمیرگاه انجام شود. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس کولرگازی با شماره‌ درج شده تماس بگیرید.

نمایندگی صنعت تعمیرات نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت قابلیت خدمات انواع اسپیلت‌ها را از جمله اسپیلت در جلو، اسپیلت صنعتی و اسپیلت خانگی دارد.
در ادامه با ما همراه باشید تا شما را به طور کلی با تعمیر اسپیلت،­نصب اسپیلت و سرویس اسپیلت آشنا کنیم.
در صورتی که قادر به انجام خدمات نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت خود نیستید می‌توانید با نمایندگی صنعت تعمیرات تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین‌های حرفه‌ای نمایندگی صنعت در محل مورد نظر شما حاضر شده و مشکل اسپیلت شما را رفع کند.

نصب،­­تعمیر و سرویس انواع برند کولرگازی

نمایندگی صنعت تعمیرات قادر به نصب،­تعمیر و سرویس انواع برند اسپیلت از جمله دوو، ال جی، ­سامسونگ،­ اسنوا­، میدیا، ­ایندزیت، ­جنرال ­­بکو و … می‌باشد.
نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی کار هر کسی نیست و نباید این کار را به افراد کار نابلد بسپارید چرا که به قطعات کولرگازی شما آسیب وارد می‌کنند و قطعات آن‌ها در صورتی که خراب شوند باید به طور کلی تعویض شوند قطعاتی مانند موتور در صورتی که خراب شوند هزینه ی سنگینی به بار می‌آورد.
نصب،­تعمیر و سرویس انواع برند اسپیلت در تهران و حومه توسط تیم حرفه ای و کار بلد نمایندگی صنعت در محل مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

­چه زمانی به نمایندگی نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت نیاز داریم؟

در جواب این سوال که ­چه زمانی به نمایندگی نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت نیاز داریم؟ باید بگویم که یکی از نیاز‌های روزمره ی انسان‌ها اسپیلت است چرا که در صورت خرابی یا موجود نبودن آن گرمای هوای بشدت آزاردهنده خواهد شد. زمانی که شما تازه کولرگازی تان را خریداری کرده اید و به خانه تان می‌برید به این فکر می‌افتید که چگونه کولرگازی خود را نصب کنیم؟ و زمان آن رسیده که می‌فهمید به نمایندگی نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت نیاز داریم باید برای شما بگویم که نمایندگی صنعت در کمترین زمان متخصصان نصب اسپیلت را به محل مورد نظر شما می‌فرستد و شما را برای نصب اسپیلت تان یاری می­ رساند. برای تعمیر اسپیلت باید بگوییم که شما زمانی به تعمیر کاران اسپیلت نیاز پیدا می‌کنید که کولرگازی تان با ایراد جدی روبه ­رو شده باشد از جمله اینکه سروصدای زیادی تولید کند، خوب خنک نمیکند،آبریزی دارد و … آن زمان است که باید با یک نمایندگی نصب،­تعمیر و سرویس اسپیلت معتبر مانند نمایندگی صنعت تماس بگیرید تا مشکل کولرگازی شما را برطرف کند.
یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید و بدانید که به آن نیاز است سرویس اسپیلت می­ باشد که باید هر شش ماه و یا سالی یک بار انجام شود.

سرویس اسپیلت اینگونه است که اجزای اسپیلت مانند فیلترهای هوا تعویض شود، فن بررسی و در صورت وجود مشکل تعمیر و یا تعویض شود، چک کردن خازن و برد دستگاه و تعویض و یا تعمیر آن و … انجام می­ شود.
در ادامه با ما همراه باشید تا سرویس اسپیلت را به صورت کامل برای شما توضیح دهیم و در صورتی که مایل هستید می‌توانید با یک تماس این کار را به نمایندگی صنعت تعمیرات بسپارید.

نصب کولرگازی

نصب کولرگازی که یکی از امور مهم برای اسپلیت است چرا که در صورت غیر اصولی نصب کردن کولرگازی باعث بروز مشکل در آینده آن شده و پس از مدت کوتاهی باید تعمیر کولرگازی صورت گیرد و بخاطر این موضوع است که باید این کار را به متخصصین کار بلد بسپارید.
نمایندگی صنعت تعمیرات قادر به نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی شما در شهر تهران و حومه تهران می باشد.

در ادامه می­ خواهیم شما را با نصب کولرگازی به طور کامل آشنا کنیم.

قبل از خرید اسپیلت باید به چند نکته مهم توجه کنید که یکی از آن‌ها محل قرار گیری اسپیلت شماست و باید متناسب با آن اسپیلت تان را انتخاب کنید چرا که در صورتی که مکان قرار گیری آن کوچک باشد برای نصب اسپیلت با مشکل مواجه خواهید شد و همچنین برچسب انرژی آن که بهتر است A باشد تا در مصرف برق هم صرفه جویی شود.
باید به این نکته هم در هنگام نصب اسپیلت توجه داشته باشید که اسپیلت تان را در مکان‌های سرد و یا کنار پکیج، گاز و وسایل گرمایشی نصب نکنید همچنین کولرگازی باید تراز باشد برای اینکه پرتاب هوا و توزیع هوا به شکل مناسب انجام شود لازم است فاصله زمین تا پنل داخلی به درستی حفظ شود تا عمل سرمایش و گرمایش کولر گازی بطور صحیح صورت گیرد در غیر اینصورت به زودی با مشکل رو­به ­رو خواهد شد.
قبل از نصب باید محیطی که می­ خواهید کولرگازی و کندانسور را در آن­ جا نصب کنید با توجه به نکات گفته شده انتخاب کنید.

در مرحله اول پایه یونیت داخلی را به دیوار نصب کنید و دیوار را سوراخ کنید
در مرحله دوم اتصالات الکتریکی را بررسی کنید.
در مرحله سوم لوله ها و کابل ها را از سوراخ دیوار عبور دهید، سپس آنها را به یونیت متصل کنید.
در مرحله چهارم واحد مقابل صفحه نصب را به روی صفحه محکم کنید.

برای نصب کولر گازی و نصب پنل بیرونی یا کندانسور
در مرحله اول بهترین محل را برای نصب پنل بیرونی انتخاب کنید.
در مرحله دوم زیرسازی مناسب را برای این یونیت انجام دهید.
در مرحله سوم یونیت خارجی را بر روی سکو محکم کنید.
در مرحله چهارم سیم کشی برق را در واحد خارجی بررسی کنید.
در مرحله پنجم لوله و کابل های خارج شده از سوراخ و یونیت داخلی را به کندانسور بیرونی متصل کنید.
در مرحله ششم هوا و رطوبت را از مدار مبرد خارج کنید.
در مرحله هفتم لوله ها را با گیره به دیوار بچسبانید
در مرحله هشتم سوراخ دیوار را با استفاده از فوم پلی اورتان بپوشانید.

از خدمات حرفه ای نمایندگی صنعت نصب، ­تعمیر و سرویس کولرگازی است و در صورتی که خودتان قادر به نصب کولرگازی تان نیستید با ما تماس بگیرید.

خدمات قابل ارائه نمایندگی صنعت تعمیرات

نمایندگی صنعت تعمیرات نماینده نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی در تهران و حومه می‌باشد.
خدماتی که نمایندگی صنعت ارائه می­ دهد از جمله نصب کولرگازی، تعمیر کولرگازی و همچنین سرویس کولرگازی است این خدماتی که گفتیم فقط در برای کولرگازی است.

باید بگوییم که نمایندگی صنعت تعمیرات قادر به ارائه خدماتی از جمله نصب،تعمیر و سرویس انواع اسپیلت و کولرگازی می باشد.

شما می­ توانید جهت دریافت هرگونه از این خدمات سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن تیم حرفه ­ای نمایندگی صنعت به محل مورد نظر شما آمده تا شما از خدمات بی نظیر آن‌ها بهره ببرید.

تعمیر کولرگازی و اسپیلت

تعمیر کولرگازی یک کار تخصصی است که باید این کار به تعمیرکاران حرفه­ ای سپرده شود نمایندگی صنعت تعمیرات با داشتن کادری مجرب و حرفه ای یکی از نمایندگی های نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی در انواع برند­های مختلف می­ باشد در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگویم در چه صورتی باید تعمیر کولرگازی انجام شود.

مشکلاتی در اسپیلت که باید تعمیر کولرگازی انجام شود از جمله:

و ….

در اکثر مواقع که کولرگازی شما ارور می­ دهد نیاز به تعمیر کولرگازی نیست و شما می­ توانید با استفاده از دفترچه راهنمای کولرگازی این مشکلات کوچک را برطرف کنید ولی در صورتی که با مشکلات بالا مواجه شدید بهتر است که از یک تعمیرکار یا نمایندگی نصب،تعمیر و سرویس کولرگازی کمک بگیرید.
برخی مشکلات که در اسپیلت به وجود می­ آید در صورتی که شما خودتان اندک معلوماتی در این باره داشته باشید می‌توانید تعمیر کولرگازی تان را انجام دهید برای مثال مشکل چکه کردن آب از کولرگازی که به دلایل مختلفی ممکن است رخ بدهد که یکی از دلایل آن می‎تواند فیلتر هوای آلوده باشد که جریان هوا را در اپراتور مسدود می‌کند و درنهایت منجر می‌شود که اپراتور بیش‌ از اندازه سرد شود و یخ بزند، در این زمان شیلنگ، امکان توانایی تخلیه را نخواهد داشت. معمولاً پیشنهاد می‌شود که فیلتر هوا هر سه ماه یک‌بار چک شود و در صورت نیاز تعویض شود.

در برخی موارد امکان این وجود دارد که راه تخلیه به وسیله­ ی گردو غبار و یا کپک زدن مسدود شده باشد که می‌توانید با استفاده از جاروبرقی و  تخلیه­ ی آن تعمیر کولرگازی تان را انجام دهید.
ولی این امکان وجود دارد که  کولرگازی شما با کمبود سردکنننده مواجه شده باشد. کمبود سردکننده نیز می‌تواند موجب یخ زدن دریچه اپراتور شود که پس از آب شدن این یخ، آبریزی از کولر گازی آغاز می‌شود. معمولاً زمانی که مبرد یا سردکننده با کمبود مواجه شود، با علائمی همچون به‌خوبی خنک نکردن و شنیدن صدای هیس یا حباب در کولر گازی مواجه خواهید شد که بهتر است در این مورد با تعمیر کار تماس بگیرید تا تعمیر کولرگازی تان را انجام دهد.
نمایندگی صنعت تعمیرات قادر به تعمیر کولرگازی شما در حومه شهر تهران می‌باشد در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر ما بهره ببرید.

ثبت تعمیرات کولرگازی در تهران و حومه به چه صورت می باشد؟

بیشتر مردم بر این باورند که پس از نصب اسپیلت فقط در صورتی که با مشکل جدی روبه رو شد باید تعمیر اسپیلت انجام شود و این موضوع را درک نمی­ کنند که یکی از موارد مهم سرویس اسپیلت است که از بروز مشکلات جدی جلوگیری می­ کند در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل سرویس اسپیلت را برای شما توضیح دهیم.

از مجموع مراحلی که برای سرویس اسپیلت انجام می­ شود ازجمله:

شستن پلن خارجی یا کندانسور با دقت که به سایر قسمتها مانند موتور آسیبی وارد نشود.

فیلترهای پنل داخلی یا اواپراتور تمیز شوند.

فین ها و کویل ها با دقت تمیز شوند

خازن سیم های ارتباطی و برد دستگاه بررسی شوند و در صورتی که مشکل داشته باشند تعمیر یا تعویض شوند.

 آچارکشی پنل داخلی و خارجی انجام شود.

بررسی مهم ترین عضو کولرگازی یعنی کمپرسور و چک کردن نشت آب و گاز و در صورت خرابی تعمیر یا تعویض شود.

بررسی فن و اگر مشکلی در صداهای تولید شده توسط فن وجود داشت فن باید تعمیر یا تعویض شود.

مزیت استفاده از سفارش آنلاین تعمیرکار کولرگازی و اسپیلت چیست؟

امروزه عصر ارتباطات اینترنتی است بیشتر ارگان­‌ها، شرکت­‌ها، فروشگاه­‌ها، بیمارستان­‌ها، کلینیک ­ها و … سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت می­ کنند و در صورتی که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید یک کار بسیار آسان برای شما می‌باشد.
از مزیت­‌های درخواست تعمیرکار آنلاین برای کولرگازی این است که شما می­ توانید بدون اینکه ساعت­‌ها پشت خط بمانید براحتی سفارش خود را جهت تعمیر کولرگازی تان در کمترین زمان ممکن ثبت کنید و هیچگونه دردسری برای اینکار نداشته باشید.

هزینه نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی

هزینه نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی وابسته به نوع کولرگازی شما می‌باشد با نمایندگی صنعت همراه باشید تا برای شما توضیح دهیم.

برای نصب کولرگازی وابسته به نوع کولرگازی شما هزینه نصب کولرگازی تعیین می‌شود.
هر نمایندگی نصب،تعمیر و سرویس کولرگازی قیمت خاص خود را دارد اما در کل برای تعمیر کولرگازی وابسته به مدل، نوع و مشکل به وجود آمده برای کولرگازی هزینه تعمیر کولرگازی تعیین می‌شود برای مثال کم شدن سرما و یا یخ زدگی دستگاه قیمتی کاملا متفاوت دارد.
و همچنین هزینه سرویس کولرگازی وابسته به مشکلاتی که کولرگازی شما دارد هزینه سرویس کولرگازی تعین می­ شود.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات نمایندگی و همچنین هزینه نصب،­تعمیر و سرویس کولرگازی با ما تماس بگیرید.

اگر کولرگازی شما نیاز به سرویس یا تعمیر دارد ، تماس بگیرید تا متخصصین نمایندگی به شما کمک کنند .

اگر اسپیلت تان به مشکل خورده است می توانید از متخصصان ما، مشاوره دریافت کنید .